Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Marszałek województwa łódzkiego w naszej szkole
W czwartek 28 stycznia 2016 r. marszałek województwa łódzkiego, Witold Stępień odwiedził naszą szkołę. W obecności zastępcy wójta Gminy Kleszczów Joanny Guc, pan marszałek obejrzał szkołę i klasy lekcyjne, w tym także pracownie do prowadzenia zajęć z przedmiotów zawodowych. Pan marszałek przekazał pani dyrektor, nauczycielom i uczniom, a także zastępcy wójta, gratulacje z okazji zwycięstwa w rankingu Perspektyw. Technikum Nowoczesnych Technologii otrzymało certyfikat „Łódzkie promuje”. Jest on przyznawany podmiotom, z których nasz region może być dumny.