Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z rodzicami
15 września 2017 r. o godz. 16.30. odbyło sie I spotkanie organizacyjno - informacyjne wszystkich rodziców uczniów liceum i technikum w auli Solparku. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda - Gębicz serdecznie powitała przybyłych rodziców oraz nauczycieli i przedstawiła rodzicom:
1. skład grona pedagogicznego
2. kalendarz roku szkolnego
3. kalendarz spotkań z rodzicami
4. plan działań w roku szkonym 2017/18
5. dokumentację regulującą pracę szkoły
Specjaliści wspomagający pracę szkoły pedagog, psycholog i doradca zawodowy zaprezentowali cele i godziny pracy. Przedstawiono wytyczne do realizacji przedmiotu Wychowanie do życia w rodzinie. W formie fotoprezentacji zapoznano rodziców z działalnością szkoły w roku 2016/17. Po zebraniu ogólnym rodzice spotkali się z wychowawcami w klasach, a także odbyły się konsultacje z nauczycielami przedmiotów oraz z pedagogiem, psychologiem, doradcą zawodowym, kierownikiem internatu i dyrektorem szkoły. Rada Rodziców uchwaliła program wychowawczo- profilaktyczny szkoły we współpracy z Radą Pedagogiczną.
W tym dniu odbyło się także zebranie przedstawicieli Rady Rodziców każdej klasy, na którym omówiono organizację pracy szkoły i rodziców w tym roku oraz wybrano prezydium. Skład jest nastepujący:
Przewodnicząca: Ewa Rogut 
Zastępca: Agnieszka Chyła
Sekretarz: Grzegorz Mielczarek
Skarbnik: Urszula Strumiłło
Serdecznie dziękujemy przybyłym na zebranie rodzicom i liczymy na efektywną współpracę przez cały rok szkolny - Dyrektor szkoły Agnieszka Nagoda - Gębicz wraz z gronem nauczycielskim.