Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Apel podsumowujący wrzesień
3 października 2017 r. odbył sie apel podsumowujący pracę uczniów i szkoły w miesiącu wrześniu roku szkolnego 2017/18. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz przedstawiła pierwsze sukcesy uczniów, w tym najlepszego czytenika szkoły wśród uczniów którym został Maciej Kaniewski, wśród nauczycieli - pani Aleksandra Igasiak - Smela. Konkurs na najlepszą recenzje wygrał Szymon Krawczyk. Pan Robert Pawlicki wyróżnił sportowców. Następnie odbyły się prezentacje kandydatów do prezydium Samorządu Uczniowskiego. Wybory szkolne odbędą 5 października 2017 r. o godz. 12.25.