Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dnia 5 października 2017 roku w lokalu wyborczym zorganizowanym w świetlicy szkolnej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego (SU) oraz na opiekuna SU i Rzecznika Praw Ucznia. W tym roku wybory zostały zorganizowane w ramach szkolnego projektu „Wybieramy Samorząd Uczniowski” i poprzedziła je kampania wyborcza kandydatów do SU. Były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji były wybory, które w głosowaniu tajnym, równym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz nauczyciele - koordynatorzy projektu: p. Agnieszka Kubś , p. Aneta Walczyk.
Komisja ustaliła, że największą ilość głosów uzyskał Hubert Marszałek z klasy III t i to on w roku szkolnym 2017/2018 będzie pełnił funkcje przewodniczącego SU. Kolejne miejsca zajęli: Mateusz Siedlecki (kl. II c) i Anna Rogut (kl. I a).
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został wybrany pan Robert Pawlicki , a Rzecznikiem Praw Ucznia – pan Adam Grodek.