Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DRUGA EDYCJA UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO
9 października ruszyła druga edycja programu Uniwersytet Dziecięcy, w ramach którego przedszkolaki z PPS w Łuszczanowicach przyjeżdżają na  zajęcia języka angielskiego oraz fizyki. Tego dnia odbyła się uroczysta  inauguracja roku akademickiego, kiedy to p. Dyrektor Agnieszka  Nagoda-Gębicz osobiście przywitała przedszkolaków oraz rozdała indeksy,  do których dzieci będą zbierały wpisy zaliczeniowe. Pierwszego dnia zajęć przedszkolaki mieli możliwość powtórzenia nazw owoców po angielsku przy użyciu metod polisensorycznych oraz zapoznania się z właściwościami fizycznymi ciał takimi jak sprężystość, plastyczność, kowalność, kruchość.