Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wizyta w firmie Colep Polska Sp. z o.o
W dniu 11 października uczniowie klasy IV Technikum Nowoczesnych Technologii zostali zaproszeni na prezentację firmy Colep Polska Sp. z o.o. w Kleszczowie. Firma jest globalnym liderem w branży kosmetycznej i środków czystości. Wizyta w firmie pozwoliła uczniom poznać ciekawy park maszynowy zakładu, linie produkcyjne oraz proces produkcyjny otrzymywania kosmetyków i różnych środków czystości. Nasi uczniowie zapoznali się ze strukturą, funkcjonowaniem oraz środowiskiem pracy w korporacji. Uzyskali informacje o możliwości odbywania praktyk i zdobycia zatrudnienia w firmie.
Serdecznie dziękujemy przedstawicielom firmy Colep Polska Sp. z o.o. za zaproszenie.