Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody strzeleckie w karabinie pneumatycznym
14 października 2017 r. w Sulmierzycach odbyły sie zawody strzeleckie "Jesień z 10-ką open Sulmierzyce 2017". Uczniowie i nauczyciele startowali w konkurencji karabin pneumatyczny. Strzelało 78 zawodników w czterech konkurencjach: karabin sportowy z optyką, karabin centralnego zapłonu z optyką, karabin centralnego zapłonu i strzelba gładkolufowa dynamiczna (łącznie 196 startów).
Zawody były okazją dla wielu strzelców do spotkań, wymiany poglądów i opinii o sprzęcie oraz do uzupełnienia ilości startów do przedłużenia licencji na 2018 r. Reprezentanci naszej szkoły zajęli najlepsze miejsca - wyniki tegorocznej edycji są następujące:
Kobiety:
1. Widera Oliwia - 88 pkt. ZSP Kleszczów uczennica 3C
Mężczyźni:
1. Krawczyk Szymon - 89 pkt. ZSP Kleszczów uczeń 2A
2. Szczepaniak Piotr - 89 pkt. Nauczyciel EDB