Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ, ŚWIĘTO PATRONA, ŚLUBOWANIE KLAS I
13 października 2017 r. zgodnie ze zwyczajem był w naszej szkole dniem szczególnym, gdyż obchodziliśmy potrójną uroczystość Dzień Patrona Szkoły, Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klas I. Uroczystość rozpoczęła się od pięknego montażu słowno-muzycznego nawiązującego do nauki i sylwetki Świętego Jana Pawła II – „Idźmy naprzód z nadzieją”. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Liceum i Technikum. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz złożyła serdeczne życzenia nauczycielom i pracownikom administracji oraz życzyła uczniom klas I dążenia do wyznaczonego celu, wytrwałości i osiągania sukcesów na miarę swoich możliwości. Następnie uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili cechy charakterystyczne i typy nauczycieli np.: Anioł, Luzak, Służbista, Aktywista, Perfekcjonista. Przedstawiciele SU i przewodnicząca Rady Rodziców, złożyli życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników administracji. Po uroczystej akademii dla uczniów, rodziców i nauczycieli został przygotowany tort na dobry początek nauki w naszej szkole.