Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła II edycja Projektu „Wolontariusz w Przedszkolu”
W dniu 9 października 2017 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Publicznym Przedszkolem Samorządowym w Łuszczanowicach a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych wKleszczowie. Porozumienie dotyczyło współpracy wolontarystycznej polegającej na pomocy nauczycielom przedszkola we wspieraniu indywidualnego rozwoju wychowanków oraz popularyzacji gier planszowych ze szczególnym uwzględnieniem warcabów wśród przedszkolaków, w celu rozwijania logicznego myślenia i współdziałania w grupie. Ze strony szkoły w działania wolontarystyczne zaangażowali się uczniowie klasy IIB Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II- Mikołaj Adamik i Bartłomiej Nowak. Opiekunem projektu jest pedagog szkolny – Beata Wysmułek.