Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka integracyjna do Uroczyska Święte Ługi
W dniu 16. października klasy pierwsze uczestniczyły w wycieczce integracyjnej do Uroczyska Święte Ługi. Jest to miejsce, które stanowi ostoję wielu rzadkich i chronionych gatunków roślin i zwierząt. Okolica ta jest naprawdę wyjątkowo malownicza i urokliwa, a mogliśmy ją zobaczyć dzięki uprzejmości nadleśnictwa w Bełchatowie. Przewodnik ciekawie opowiadał jak ważna dla przyrody jest ochrona tego kompleksu leśno-torfowiskowego. Dzięki tej wycieczce uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu biologii i ekologii, a także mogli porozmawiać i nawiązać więzi z uczniami innych klas pierwszych. Gdy spacer dobiegł końca pojechaliśmy do szkółki leśnej Borowiny, gdzie piekliśmy kiełbaski przy ognisku. Atmosfera była świetna, co szczególnie było widać przy zabawie integracyjnej, którą zorganizowała dla nas pani psycholog. Z pewnością wyjazd ten zacieśnił relacje między uczniami i dostarczył im wiele frajdy.