Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyjazd na Politechnikę Częstochowską
19 października 2017 r. grupa 22 uczniów naszej szkoły odwiedziła Politechnikę Częstochowską - Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii. Uczniowie zostali przywitani przez Prodziekana dr inż. Cezarego Kolmasiaka, a następnie zostali zaznajomieni z możliwością studiowania oraz z kierunkami kształcenia na Wydziale. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia laboratoriów znajdujących się na Wydziale (optometrii, mikroskopii, chemii, modelowania procesów przeróbki plastycznej, odlewnictwa oraz nowoczesnych spiekanych materiałów funkcjonalnych) oraz zwiedzania Galerii sztuki odlewniczej im. Prof. Sakwy. Zajęcia praktyczne miały na celu zainteresowanie uczniów naukami ścisłymi. Wyjazd zrealizowano w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY.