Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ROZPOCZYNAMY PROJEKT CZYTAMY PO ANGIELSKU
W roku szkolnym 2017/2018 realizowany będzie projekt "Czytamy po angielsku", w ramach którego wolontariuszki z naszej szkoły - Magdalena Wójcik oraz Natalia Kierasińska - będą odwiedzać Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Kleszczowie, aby czytać znane dzieciom i dorosłym bajki po angielsku.
Pierwsza taka wizyta odbyła się 26 października, a czytaną książką był "The Little Red Riding Hood", czyli "Czerwony Kapturek". Po zapoznaniu się z takim słowami jak 'little, big, bad, wolf, grandmum, woodcutter" dzieci wysłuchały bajki, dla chętnych były również kolorowanki z zadaniami.