Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do Warszawy
W dniu 7 listopada 2017 roku uczniowie klas: IIIc i IVt wraz z opiekunami – p. Anetą Walczyk, p. Ewą Szczepaniak –Sieradzką, p. Emilią Ławską, p. Beatą Wysmułek - uczestniczyli w wycieczce programowej do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w Sejmie RP. Po dotarciu do celu i kontroli pirotechnicznej młodzież wraz z opiekunami i przewodnikiem weszła do budynku Sejmu. W nim zwiedzili m.in. galerię Sali Posiedzeń Sejmu i hall główny oraz wysłuchali wykładu na temat historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu.Kolejnym punktem wycieczki było Muzeum Narodowe, w którym uczniowie podzieleni na dwie grupy uczestniczyli w lekcji „Wiek XIX i jego ideały szczęścia”. Zwiedzili również wystawę Biedermeier i Galerię Sztuki XIX wieku. Wycieczkę zrealizowano w ramach priorytetu MEN "Rok dla Niepodległej"