Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminne Obchody Święta Niepodległości
12 listopada 2017 odbyły się gminne obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w intencji Ojczyzny, w której brał udział poczet sztandarowy naszej szkoły: Magda Muskała, Magda Wójcik, Martyna Chyła oraz nauczyciele p. Piotr Szczepaniak, p. Marek Jarząbkowski, p. Marta Szataniak. Następnie wszyscy zgromadzeni wysłuchali montaż słowno - muzyczny "Słowa ojczyste". Po zakończeniu uczestnicy obchodów przeszyli pod Pomnik Niepodległości. W imieniu społeczności naszej szkoły pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz i uczennica Magda Wójcik złożyły kwiaty i zapaliły znicze.