Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Mamy 15 uczniów z tytułami Ratowników!
 W dniach 13.11 – 17.11.2017r, uczniowie z klasy III C (ratowniczo-medyczna) uczestniczyli w stacjonarnym obozie ratowniczo - medycznym, gdzie pod okiem ratowników medycznych i lekarzy przygotowywali się do egzaminu ratownika w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Program kursu był bardzo obszerny, wiec młodzież codziennie od 8 do 20 zmagała się z różnymi przypadkami co możemy zobaczyć na relacji fotograficznej. Serdecznie dziękujemy Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów za sfinansowanie kosztów kursu. Młodzież uzyskała uprawnienia z zakresu I pomocy na trzy lata.