Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności -
II edycja i awans uczennicy do etapu wojewódzkiego
W roku szkolnym 2017/2018 została ogłoszona druga edycja Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, której nagrodą główną jest możliwość studiowania na wybranym kierunku w poszczególnych renomowanych uczelniach w Polsce. W naszej szkole do konkursu zgłosiła się Aleksandra Kowalska z klasy III C. Jej praca: „Strategie i polityka nuklearna państw członkowskich NATO” została oceniona przez komisję w Łodzi pozytywnie, co zaowocowało awansem do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 8 grudnia w Łodzi. Gratulujemy i trzymamy kciuki za awans do etapu ogólnopolskiego.