Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Jesienne Spotkania Młodych Krwiodawców - Bełchatów 2017
24 listopada 2017 roku odbył się w Bełchatowie Jarmark Sportowy Młodych Krwiodawców. Było to podsumowanie blisko tydzień trwającego wydarzenia pod nazwą „III Jesienne Spotkania Młodych Krwiodawców - Bełchatów 2017” organizowanego w ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Honorowego Krwiodawstwa przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie. Na uczestników czekały następujące konkurencje: Strzelanie z karabinu pneumatycznego - 10 strzałów do tarczy z odległości 10 metrów; bieg z manekinem o wadzie 25 kg na czas; zwis na drążku na czas; stanie na jednej nodze na piłce bosu z trzymaniem piłeczki na specjalnej rakiecie; strzał do bramki w narkogoglach; wyścigi rzędów. ZSP Kleszczów w składzie: Magdalena Wójcik, Julia Kowalska, Bartłomiej Dąbrowski, Bartosz Pieniążek zajęli 1 miejsce. Gratulujemy.