Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Udział w Jesiennych Bełchatowskich Manewrach Grup Przedmedycznych
W sobotę 25 listopada 2017 roku odbyła się jesienna edycja manewrów ratowniczych, które rokrocznie organizowane są pod hasłem „Pierwsza pomoc na co dzień w domu i na drodze". Manewry miały na celu propagowanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Była to również dobra okazja do zintegrowania osób interesujących się tematyką pierwszej pomocy oraz możliwość skonfrontowania swoich umiejętności związanych z tą dziedziną ratownictwa. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny pod opieką pana Piotra Szczepaniaka w składzie:
Drużyna I: Katarzyna Zinówko, Magdalena Muskała, Wiktoria Hałaczkiewicz, Paulina Zielińska
Drużyna II: Karolina Cieślak, Oliwia Łysik, Anna Szwajkowska, Wiktoria Gala
Drużyna III: Jan Stochniałek, Wiktoria Pawełoszek, Aleksandra Stępnik, Julia Pabich.

Drużyna nr II zajęła 2. miejsce
Drużynie nr III do trzeciego miejsca brakło 0,5 punkta!
Drużyna nr I zajęła 6. miejsce – przydarzył się mały błąd w ocenie wypadku, co spowodowało małą ilość punktów.
Otrzymaliśmy też puchar najlepszej drużyny spoza Bełchatowa!
Wszystkim gratulujemy.