Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projekt eTwinning - Europejska współpraca szkół!
Uczennice klasy I A naszego liceum biorą udział w projekcie realizowanym w ramach programu eTwinning. Program ten oferuje platformę współpracy dla szkół z jednego z krajów europejskich, które komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się i mówiąc krótko, czują się i są częścią najbardziej ekscytującej społeczności edukacyjnej w Europie. Celem projektu 'I Feel Very European Today!' jest motywowanie do nauki języka angielskiego oraz używanie go w codziennym życiu. Uczniowie mogą nawiązywać kontakty z obcokrajowcami i komunikować się z nimi jednocześnie doskonaląc umiejętności językowe. Prezentujemy krótkie prezentacje przygotowane w ramach pierwszego etapu projektu.  Zapraszamy do współpracy!