Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UWAGA !!! SZKOLNY KONKURS na życzenia świąteczne
Lubimy przyjmować życzenia, ale złożenie oryginalnych, osobistych, albo dowcipnych życzeń jest wielką sztuką! Dlatego proponujemy Wam wzięcie udziału w konkursie - zabawie, gdzie w zamian za Wasze bożonarodzeniowe życzenia możecie wygrać NAGRODĘ DLA SWOJEJ KLASY – KOSZ PEŁEN SŁODYCZY. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wszystko co musicie zrobić, to nagrać swoje życzenia i przekazać je do 15 grudnia 2018 do pani Ewy Zagaj, pani Anety Walczyk lub pana Michała Szury. Jury wybierze z nadesłanych prac te najbardziej kreatywne, estetyczne, pomysłowe, radosne i z interesującą fabułą. Wideo-życzenia mogą trwać maksymalnie 40 sekund, zaś ich ciężar (objętość pliku) nie powinien przekraczać 300MB w rozdzielczości Full HD.