Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Umgekehrter Adventskalender
Kalendarz adwentowy ma wyjątkową historię i wprowadza magiczny nastrój przed świętami. To dodatkowy element, który pomaga przygotować siebie i rodzinę do świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie naszej szkoły przygotowali własnoręcznie kalendarze adwentowe.  Wykorzystali przedświąteczny czas, aby wspólnie przygotować się do  świąt. W tym roku powstał również „Umgekehrter Adventskalender”. Od 1. grudnia rozpoczęliśmy zbiórkę produktów spożywczych jak np. cukier, ryż, ale również środków higienicznych, które zostaną  dostarczone do ludzi potrzebujących naszej pomocy. Zgodnie z tradycją  Kalendarza Adwentowego codziennie ktoś z naszej szkoły obdarowuje  potrzebujące osoby. Zapraszam do włączenia się do akcji!