Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzkie zawody strzeleckie w karabinie pneumatycznym ustrzel gwiazdkę
W poniedziałek 4 grudnia uczniowie naszego zespołu wystartowali w turnieju strzeleckim zorganizowanym przez Klub Strzelecki 10-tka Łódź. Uczniowie rywalizowali w kategorii szkół Ponadgimnazjalnych karabin pneumatyczny przyrządy zamknięte odległość 10 metrów.  w klasyfikacji juniorek młodszych 9 miejsce zajęła Wójcik Magdalena a 10 miejsce Kornelia Kmita.  W klasyfikacji juniorek 2 miejsce zajęła Oliwia Widera. W klasyfikacji juniorów młodszych 6 miejsce zajął Nowak Krystian. W klasyfikacji juniorów 3 miejsce zajął Miłosz Podsiadły a 6 miejsce Łuszczyński Eryk. Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa zajął 2 miejsce. Zespołowo zajęliśmy 4 miejsce. Gratulujemy.