Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolna wigilia

22 grudnia 2017 r. był w naszej szkole dniem wspólnego świętowania i wprowadził całą społeczność szkolną w piękny nastrój świąteczny. Rozpoczeliśmy od wigili klasowych, gdzie uczniowie wspólnie ucztowali i łamali się opłatkiem. Młodzież pod opieką pani J. Durki i ks. S. Bednarskiego przygotowała Jasełka mogące odnosić się do aktualnych problemów każdej rodziny, każdego człowieka. Po części artystycznej, życzeniach składanych przez panią dyrektor i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, nastąpiło wspólne kolędowanie - zgodnie z tradycją każda klasa oraz grono pedagogiczne zaśpiewali piosenkę świąteczną lub kolędę. Następnie odbyło się wręczenie nagród w organizowanych oknkursach oraz losowanie w loterii światecznej.