Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie grudniowych działań w ramach wolontariatu
W grudniu na terenie naszej szkoły miało miejsce wiele różnych akcji charytatywnych.
1. Sprzedaż kartek świątecznych prowadzony przez samorząd szkolny, pod nadzorem Pana Roberta Pawlickiego. Dochód został przekazany na Stowarzyszenie Sursum Corda.
2. Zbiórka rzeczy dla schroniska dla bezdomnych w Bełchatowie, pod nadzorem Pani Agnieszki Kukieły.
3. Kalendarz adwentowy „na odwrót” - Zbiórka żywności dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej, pod nadzorem Pani Pauliny Szczepaniak. Zebraliśmy bardzo dużo artykułów spożywczych i z pomocą Pani Katarzyny Łągiewki, która jest kuratorem społecznym na terenie Radomska, przekazaliśmy je dwóm potrzebującym rodzinom.
4. Sprzedaż kanapek – dochód przekazany na akcję Stawiamy Anię na nóżki. Akcja zorganizowana przez klasę 3b, pod nadzorem Pani Marzeny Klimy. Łącznie udało się nam zebrać 902 zł!
5. Loteria Świąteczna – akcja pod nadzorem Pani Mileny Majewskiej. Uzbieraliśmy atrakcyjne nagrody, które można było wygrać, sprzedaliśmy 124 losy, uzbieraliśmy 635 zł, które przekazaliśmy na akcję Stawiamy Anię na nóżki.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w nasze akcje!