Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze szkoły wśród najlepszych w Polsce
10 stycznia 2018 r. uczestniczyliśmy w uroczystej gali finałowej Rankingu Perspektyw 2018 , która odbyła się w najpiękniejszej auli Warszawy – w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. W gali wziął udział Wiceminister Edukacji Narodowej Maciej Kopeć, przedstawiciele OKE, Kuratorium Oświaty, uczelni wyższych i instytucji samorządowych. Z naszej szkoły na zaproszenie, w gali uczestniczyli: p. dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, nauczyciele: p. Renata Patyk, p. Marek Pawłowski i uczniowie. W XX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych analizowano wyniki 2186 liceów ogólnokształcących i 1743 techników. Nasze szkoły uzyskały znakomite lokaty - Technikum to kolejny raz ZŁOTA SZKOŁA, Liceum to BRĄZOWA SZKOŁA. Technikum Nowoczesnych Technologii jest V najlepszym technikum w Polsce. zobacz Zajęło także I miejsce w województwie łódzkim. zobacz Ogromny sukces to I miejsce Polsce w rankingu maturalnym. zobacz Liceum Ogólnokształcące znalazło się w gronie 50 najlepszych liceów w województwie łódzkim zajmując dobre 29 miejsce. zobacz W rankingu brano pod uwagę wyniki maturalne, sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i zawodowych oraz – w technikach – efekty egzaminów zawodowych. Gratulujemy nauczycielom i absolwentom rocznika 2017.