Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rodacy Bohaterom. Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach 2017
Na przełomie roku 2017/2018 pod kierunkiem nauczycieli historii została zorganizowana ogólnopolska akcja „Rodacy Bohaterom. Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach 2017”. Młodzież naszej szkoły przygotowała paczki dla Polaków na Kresach , w współpracy z Rzgowską Młodzieżowa Patriotyczną. Dary zostały przekazane do Łodzi, skąd już 11 stycznia zostaną przetransportowane na Wileńszczyznę. Relację z wyjazdu członków Rzgowskiej Młodzieży Patriotycznej, można śledzić na ich Facebooku. Społeczności naszej szkoły za okazane serce DZIĘKUJEMY!