Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STUDNIÓWKA 2018 (nowe zdjęcia)
13 stycznia 2018 r. w odbyła się studniówka klas maturalnych: Liceum  i Technikum. Uczniowie pięknie zatańczyli poloneza. Następnie pani dyrektor życzyła młodzieży powodzenia na maturze, wspaniałej zabawy, radości i uśmiechu na twarzy, wręczając każdemu na szczęście czterolistną koniczynkę. Uczniowie podziękowali pani dyrektor, nauczycielom, władzom gminy - panu Sławomirowi Chojnowskiemu Wójtowi Gminy Kleszczów, pani Joannie Guc - z-cy Wójta oraz rodzicom. Pózniej uczniowie zatańczyli walca i przedstawili prezentacje o swoich klasach. Wszyscy maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi w studniówkową noc bawili się wyśmienicie.  Zobacz fotorelację TUTAJ.