Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
14 stycznia 2018 r. w całej Polsce po raz 26. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki było pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Wolontariusze naszej szkoły, jak co roku, kwestowali na ulicach Kleszczowa oraz na terenie Solparku. Akcję rozpoczęliśmy w mroźną niedzielę już o godz. 11.00. W tegorocznym Finale brało udział 12 wolontariuszy oraz 5 opiekunów. Zbiórkę zakończyliśmy około godziny 19-tej. W sumie udało nam się zebrać 3276 złotych i 09 groszy. Tradycyjnie o godz. 20.00 na nad Kleszczowem rozbłysło „światełko do nieba”.  Wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom i nauczycielom składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy za rok.