Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKCJA „GÓRA GROSZA” 2017/2018
W dniach 27 listopada 2017r. – 2 stycznia 2018r. na terenie tutejszej szkoły oraz internatu odbyła się kolejna zbiórka monet w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Celem kampanii, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, była niezmiennie dobroczynna zbiórka funduszy na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnej rodzinie. Akcja przynosi bardzo dobry efekt wychowawczy – pozwala uświadomić młodemu pokoleniu, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej. Młodzież oraz wszyscy sympatycy i przyjaciele, którzy wsparli w tym roku szkolnym tę akcję, nie pozostali obojętni na krzywdę innych. Łącząc wspólnie siły pokazaliśmy, że ta pomoc jest realna i możliwa. Dzięki dobrej woli ofiarodawców udało się zebrać w sumie 137,35 zł. Wszystkim, którzy wspomogli tą jakże szczytną akcję, serdecznie dziękujemy!