Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regionalny Marsz Szlakiem Powstańców Styczniowych
28 stycznia uczniowie,nauczyciele oraz Dyrekcja ZSP Kleszczów wyruszyli w Regionalny Marsz Szlakiem Powstańców Styczniowych, który organizowało Regionalne Towarzystwo Społeczno-Kulturalne "Erska", zaś prezydent Bełchatowa objęła honorowym patronatem. Tegoroczna – osiemnasta edycja była wyjątkowa, gdyż były dwie trasy! Nasz zespół wybrał tradycyjną, piętnastokilometrową trasę Parzno-Grobla (Kluki) – Kaszewice – Borki – Kurnos Drugi. Cała uroczystość rozpoczęła się nabożeństwem w Parznie. Po nabożeństwie odbyły się nominacje na dowódców marszu danych zespołów. Dowódcą ZSP Kleszczów został nauczyciel edb Piotr Szczepaniak ;). Następnie ruszyliśmy na trasę. Marsz przebiegał w duchu patryjotycznym. Mimo pochmurnej pogody humory dopisywały. Opiekę w tegorocznym marszu sprawowali Agnieszka Nagoda-Gębicz, Paulina Szczepaniak.  Każdy kto ukończy marsz otrzyma potwierdzenie o zaliczeniu trasy. Po trzech i pięciu kolejno zaliczonych marszach każdemu uczestnikowi przysługuje brązowa i srebrna odznaka stylizowana na znakach powstańczych.  Uczestnicy 10 pochodów otrzymują najwyższą – złotą odznakę. Zapraszamy za rok !!!