Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dar krwi - darem serca
16 lutego odbyła się kolejna w tym roku szkolnym akcja honorowego dawstwa krwi. Organizatorem akcji jak zawsze był Gminny Klub HDK PCK w Kleszczowie we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi oraz naszymi wolontariuszami – uczennicami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Niezawodne dziewczęta pomagały przy rejestracji potencjalnych krwiodawców, którzy jak zwykle stawili się bardzo licznie. Krew oddało prawie 30 naszych uczniów, a wśród nich maturzyści, uczniowie III klasy technikum i nasi absolwenci. Dla niektórych był to pierwszy raz i bardzo to przeżywali, ale też byli bardzo dumni. Dziękujemy.