Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Egzamin zawodowy bez stresu
26 lutego 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów i zaświadczeń o odbytym stażu zawodowym w ramach realizowanego projektu wspólnie z  Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego dla 5 uczniów klasy IV t: Jakuba Dudzińskiego, Mateusza Kotyli, Adriana Pietrzyka, Michała Rogowskiego, Kamila Zatorskiego. Celem odbycia stażu było praktyczne wykorzystanie i pogłębienie zagadnienn teoretycznych uzyskanych w trakcie nauki w szkole oraz dodatkowych zajęć projektowych. Podczas stażu poznano specyfikę prac w poszczególnych działach przedsiebiorstwa. Zagadnienia poruszane podczas stazu i projektu wykraczały poza zakres wiedzy przekazywanej w ramach obowiązującej podstawy programowej. Projekt realizowano w Łodzi, a staż w Przedsiebiorstwie Innowacyjno - Wdrożeniowym WIFAMA-PREXER.