Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Milionerzy – wyjazd na nagranie programu
6 marca 2018 r. grupa 49 uczniów liceum i technikum wraz z opiekunami wyjechała w godzinach rannych 5.30 do Warszawy, gdzie uczestniczyliśmy w nagraniu programu MILIONERZY – odcinek 141, 142, 143. Mogliśmy zobaczyć zmagania uczestników typu: kto pierwszy ten lepszy, a później indywidualne. Dla wielu było to pierwsze "zwiedzanie od kuchni" studnia nagraniowego i porównanie z emisją telewizyjną programu. Milionerzy to teleturniej emitowany w Polsce przez telewizję TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire?. Główną nagrodą w  jest 1 000 000 złotych. Prowadzącym od samego początku jest Hubert Urbański.