Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czytanki po angielsku
15 marca 2017 r. uczennice z klasy II b – Magdalena Wójcik i Natalia Kierasińska – po raz kolejny wybrały się do Szkoły Podstawowej w Kleszczowie, aby czytać dzieciom bajkę po angielsku. Tym razem czytały dzieciom bajkę pt. „Puss in Boots", czyli znaną wszystkim bajkę „Kot w butach". Dzięki uczennicom naszej szkoły dzieci zapoznały się z podstawowymi słowami, które pojawiły się w opowiadaniu, np. „miller", „son", „a pair of boots", „rabbit", „clothes", „king", etc. Po wysłuchaniu bajki dzieci odpowiadały na pytania oraz wypełniały i kolorowały przygotowane dla nich karty pracy.