Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolejne spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej w Kleszczowie z angielską bajką
W miniony czwartek 22 kwietnia 2018 uczennice z klasy II b Magdalena Wójcik i Natalia Kierasińska ponownie odwiedziły Szkołę Podstawową w Kleszczowie, aby poczytać dzieciom bajkę w j. angielskim. Tym razem nasze uczennicy czytały bajkę pt. „The Three Little Pigs”. Dzięki temu młodzi uczniowie zapoznali się ze słowami i wyrażeniami takimi jak „wolf”, „house”, „little”, „blow down”, „straw”, „sticks”, „let me in”, itp. Po lekturze dzieci odpowiadały na pytania, wykonywały zadania utrwalające poznane słownictwo i kolorowały przygotowane dla nich rysunki. Kolejne czytanie za miesiąc.