Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Młodzież Zapobiega Pożarom” 2018 – Sukces Dominika i Łukasza II i III miejsce w powiecie!
W dniu 28.03.2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „Młodzież Zapobiega Pożarom i chroni środowisko”. Eliminacje przeprowadzono dwuetapowo dla trzech grup wiekowych: I szkoły podstawowe, II gimnazjum, III szkoły ponadgimnazjalnej. Wyniki eliminacji w grupie najstarszej przedstawiają się następująco: 2. Dominik Skrzypek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie, 3. Łukasz Łyszkowicz -Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Puchary i nagrody ufundowali Starosta Bełchatowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Bełchatów oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bełchatowie. Gratulujemy!