Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

V Konkurs Translatorski
We wtorek 27 marca odbył się w naszej szkole V Konkurs Translatorski. Konkurs ten kierowany był w tym roku do uczniów klas gimnazjalnych oraz po raz pierwszy do uczniów klasy siódmej szkoły podstawowej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mieli za zadanie przetłumaczyć w ciągu 120 minut 30 zdań w różnych kombinacjach językowych: polsko-angielskiej, angielsko-polskiej, angielsko-niemieckiej, niemiecko-angielskiej, polsko-niemieckiej i niemiecko-polskiej. Wyniki tej ambitnej rywalizacji poznamy podczas Dnia Otwartego, tj. 12 kwietnia o godzinie 10.15. Zapraszamy!