Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licealiści w Przedszkolu w Łękińsku
W ramach realizacji projektu Licealista w przedszkolu, we wtorek, 27 marca grupa uczniów z klasy I b wraz z pedagogiem szkolnym p. Beatą Wysmułek odwiedziła Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łękińsku. Młodzież, jak zwykle, przygotowała dla przedszkolaków wiele niespodzianek w języku angielskim. Tym razem związane one były z tematyką zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Podczas zajęć w grupach cztero-, pięcio- i sześciolatków wprowadzono słownictwo związane z Wielkanocą. Nie zabrakło piosenek, malowanek, zabaw ruchowych. Wszyscy doskonale się bawili i wszystkim udzielił się świąteczno wiosenny nastrój.