Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prezentacja oferty naszej szkoły w gimnazjach
W odpowiedzi na zaproszenia gimnazjów w marcu odwiedziliśmy kolejne szkoły, w celu zapoznania gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli z ofertą naszej szkoły. Byliśmy już w Gorzkowicach, w Rozprzy, w Ruścu, Strzelcach Wielkich, Sulmierzycach i Łobudzicach. Podczas spotkań uczniowie klas trzecich mieli możliwość zobaczenia spotu reklamowego prezentującego bazę dydaktyczną i sportową naszej szkoły, robotów skonstruowanych przez uczniów naszego technikum oraz uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania. Kolejne wyjazdy w kwietniu! Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i miłe przyjęcie.