Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Kultura we współczesnym świecie - spotkania, dialogi i dygresje"
- Natasza Malik z I t w finale konkursu

W marcu siedmiu uczniów naszej szkoły złożyło prace na konkurs organizowany przez Uniwersytet Łódzki: "Kultura we współczesnym świecie - spotkania, dialogi i dygresje. Fantasy: popkultura w krainie czarów". Cztery z nich, najwyżej ocenione przez komisję szkolną, zostały zgłoszone do finału wojewódzkiego. Udział w nim weźmie zakwalifikowana dzisiaj Natasza Malik, uczennica klasy I t. Natasza przygotowała pracę, którą można przeczytać TUTAJ. Finał odbędzie się 19 kwietnia na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ.