Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Manewry ratownicze w internacie
Ratowniczki KPP Wiktoria Ochocka, Aleksandra Zych i Basia Jagusiak zorganizowały dla mieszkańców internatu scenki pozoracji zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu oraz niewielki teścik wiedzy z I pomocy.  Do Rywalizacji a jednocześnie nauki zgłosiło się 5 drużyn w 3 osobowych składach. Musieli pomóc osobie, którą była nie przytomna i oddychała oraz pomóc osobie po zatrzymaniu krążenia, którą troskliwie opiekowały się przyjaciółki lub mąż :-) - gratuluje wszystkim, którzy przystąpili do tej edukacyjnej inicjatywy. Dziękujemy wszystkim uczennicom, które pomagały w scenkach.
Wyniki :
1 miejsce  - Karolina Badowska – najlepsza ratowniczka , Anna Rogut, Paulina Szafrańska
2 miejsce - Aleksandra Fabisz, Oliwia Kobędza, Mateusz Siedlecki
3 miejsce - Nowak Krystian, Peczka Wiktor, Kośmider Wiktor 
4 miejsce - Natasza Malik, Dominika Lis, Oskar Siemieniuk 
5 miejsce - Kamil Małecki, Kamil Radek, Szymon Łaski.