Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Eliminacje regionalne Turnieju Motoryzacyjnego
awans do turnieju Wojewódzkiego dwóch drużyn!
13 kwietnia 2018r. WORD w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadził eliminacje regionalne Młodzieżowego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Udział wzięło 16 drużyn. Podczas turnieju drużyny najpierw pisały testy teoretyczne, a później mierzyły się w części praktycznej. Każdy uczestnik musiał przejechać przez tor przeszkód motorowerem, udzielić pomocy osobie z zatrzymaniem krążenia – (obie drużyny max punktów) a następnie reprezentant każdej z drużyn miał za zadanie przejechać autem po wyznaczonym torze z talerzem Stewarta.  Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Zatorski, Adrian Pietrzyk, Mateusz Sołtys, zajęli 1 miejsce oraz Weronika Piątczak, Bartłomiej Lechowski i Mateusz Szcześniak zajęli 2 miejsce. Obie drużyny awansowały do turnieju Wojewódzkiego, który odbędzie się 30 maja w Sieradzu. Dodatkowo najlepszą zawodniczką została Weronika Piątczak, która w konkurencji jazdy motorowerem przegrała tylko z panami z ZSP Kleszczów. Indywidualnie nagrodę zdobył również Adrian Pietrzyk, który pokonał tor skuterem w 27s! Gratulujemy.