Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIX Zlot Ratowników Drogowych Polskiego Związku Motorowego
W dniu 14.04.2018 po raz pierwszy uczniowie klas ratowniczo-medycznych uczestniczyli w wykładach i ćwiczeniach z zakresu ratownictwa drogowego. 11 osób otrzymało zaświadczenia ukończenia kursu podstawowego. W trakcie zlotu odbył się również turniej wiedzy teoretycznej i praktycznej wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice 2 klasy ratowniczo-medycznej w następującej kolejności :
1 miejsce – Weronika Piątczak
2 miejsce – Oliwia Łysik
3 miejsce – Katarzyna Zinówko
Gratulacje dla wszystkich – za rok też tam się pojawimy.