Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Talentów
Jak co roku Dzień Otwarty Szkoły jest również okazją do prezentacji pasji i talentów uczniowskich w ramach Dnia Talentów. Nasza szkoła od 2012 roku jest SZKOŁĄ ODKRYWANIA TALENTÓW, więc możemy pochwalić się talentami w bardzo wielu dziedzinach. Społeczność szkolna oraz odwiedzający nas gimnazjaliści i ich rodzice mieli możliwość udziału w różnorodnych działaniach promujących talenty oraz pasje naszej młodzieży. Były to warsztaty, pokazy, prezentacje, wystawa prac malarskich, a także muzyka i taniec. Gimnazjaliści mogli uczestniczyć w licznych konkursach m. im: „Palcem po mapie”, „Master Kleszcz”, w Turnieju Szachowym oraz „Zielonej loterii” z atrakcyjnymi wygranymi. W poszczególnych pracowniach odbywały się doświadczenia fizyczno- chemiczne, mechatroniczne, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy układania kostki Rubika i kubków Speed Stacks, warsztaty językowe, prezentacje robotów i nowoczesnego sprzętu mechatronicznego.