Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Palcem po mapie"
Po uroczystym otwarciu Dnia Otwartego w naszej szkole na auli odbyła się druga edycja konkursu "Palcem po mapie". Konkurs odbył się w kategoriach: gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania znajomością mapy świata i Polski wśród młodzieży. W tym roku szkolnym do zmagań przystąpiło 38 uczestników. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

Wyniki konkursu „Palcem po mapie”
Kategoria gimnazja – ilość uczestników – 21 osób
1. Bruno Kukieła (gimnazjum Kleszczów)
2. Marta Gąciarek (gimnazjum Kleszczów)
3. Seweryn Pielucha (Gimnazjum Rząśnia)
4. Iwo Malik (Szkoła Podstawowa Bolesławiec)
5. Filip Anszperger (gimnazjum Kleszczów)
6. Igor Siciński (gimnazjum Niechcice)
7. Dawid Bąkowicz (gimnazjum Niechcice)
8. Tomasz Szczeciński (Gimnazjum Rząśnia)
9. Mikołaj Mikłaszewski (gimnazjum Kleszczów)
10. Martyna Sygidus (Gimnazjum Rząśnia)

Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne – ilość uczestników – 16 osób
1. Szymon Śmigielski (I LO w Bełchatowie)
2. Wojciech Palusiński (TNT Kleszczów)
3. Svenja Mikłaszewska (LO Kleszczów)
4. Magdalena Wysocka (LO Kleszczów)
5. Adam Popiel (TNT Kleszczów)
6. Jakub Zawrzykraj (I LO w Bełchatowie)
7. Martyna Morawska (LO Kleszczów)
8. Izabela Retek (I LO w Bełchatowie)
9. Alicja Bielaś (I LO w Bełchatowie)
10. Marlena Idus (LO Kleszczów)