Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie klas maturalnych
27 kwietnia 2018 r. odbyła się uroczystość zakończenia nauki w Liceum uczniów rocznika 1999 i Technikum uczniów rocznika 1998. W akademii uczestniczyli: pani Joanna Guc –zastępca wójta Gminy Kleszczów, pan Tadeusz Gajda - prezes Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie, pan Marek Kaczmarczyk – wiceprezes Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie, pan Andrzej Chałupka - członek Krajowej Rady HDK PCK, członkowie prezydium Rady Rodziców z panią Ewą Rogut  przewodniczącą RR na czele oraz rodzice uczniów klas maturalnych, społeczność uczniowska z nauczycielami. W trakcie uroczystości uczniowie klas maturalnych złożyli ślubowanie, a pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz podsumowała czas nauki w naszej szkole. Mury szkoły opuściło 81 uczniów. W klasyfikacji końcowej klasy maturalne uzyskały następujące średnie III a – 4,23, III b – 3,69 , III c - 4,40, IV t – 4,19. W tym roku szkolnym świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem uzyskało 13 uczniów:

Urbaniak Julia
Ciężka Monika
Wysocka Magdalena
Mizera Wiktoria
Rogoziński Marcin
Gawłowski Hubert
Grzesiak Magdalena
Drećko Magda
Freus Roksana
Dudziński Jakub
Rogalski Oskar
Kobiera Mateusz
Kotyla Mateusz.

Pani dyrektor szczególnie serdecznie podziękowała za dobrą radę i współpracę przez wszystkie lata rodzicom i wyróżniła listami gratulacyjnymi rodziców tych uczniów, którzy w różnych dziedzinach rozsławiali imię szkoły godnie ją reprezentując, dziękując za zaangażowanie, wysokie osiągnięcia w nauce, wzorową i godną naśladowania postawę uczniowską, sukcesy sportowe i kulturę osobistą. Z klasy III a listami nagrodzono:

1. Państwa Annę i Remigiusza Staśkowskich za szczególne zaangażowanie w życie artystyczne szkoły, wzorową postawę uczniowską i osiągnięcia w nauce córki Aleksandry

2. Panią Annę i Krzysztofa Rogozińskich za wysoką kulturę osobistą, osiągnięcia w nauce oraz wzorową i godną naśladowania postawę uczniowską syna Marcina

3. Państwa Joannę i Andrzeja Mizerów za zaangażowanie w życie szkoły, wzorową postawę uczniowską i osiągnięcia w nauce córki Wiktorii

4. Państwa Ewę i Zbigniewa Wysockich za wysoką kulturę osobistą, osiągnięcia w nauce oraz wzorową i godną naśladowania postawę uczniowską córki Magdaleny

Klasa III b
1. Państwa Ewę Ciesielską - Lalek i Janusza Lalek za szczególne zaangażowanie w życie szkoły i osiągnięcia w nauce, sportowe, kulturę osobistą, pomoc koleżeńską Córki Nikoli

2. Państwa Annę i Romana Wawrzyniak za szczególne zaangażowanie w życie szkoły i osiągnięcia w nauce, sportowe, frekwencję i kulturę osobistą syna Krzysztofa

Klasa III c
1. Państwa Bożenę i Mariusza Grzesiak za kulturę osobistą, osiągnięcia w nauce, sporcie oraz wzorową i godną naśladowania postawę uczniowską córki Magdaleny

2. Państwa Sławomirę i Dariusza Tokarskich za zaangażowanie, osiągnięcia w nauce oraz wzorową postawę uczniowską syna Filipa

Klasa IV t

1. Państwa Renatę i Krzysztofa Dudzińskich za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, wysoką kulturę osobistą, zaangażowanie w życie szkoły, pomoc koleżeńską w nauce oraz godną naśladowania postawę uczniowską syna Jakuba

2. Państwa Wiolettę i Grzegorza Rogalskich za zaangażowanie, osiągnięcia w nauce oraz wzorową postawę uczniowską syna Oskara

3. Państwa Elżbietę i Piotra Kobiera za zaangażowanie w życie artystyczno – kulturalne szkoły, wysokie osiągnięcia w nauce i sporcie oraz godne reprezentowanie szkoły w licznych konkursach przedmiotowych syna Mateusza.

Pani dyrektor serdecznie podziękowała panu Sylwanowi Chlebowskiemu za pełnienie zaszczytnych funkcji w Prezydium Rady Rodziców naszej szkoły. Pan Sylwan był przewodniczącym i wiceprzewodniczącym RR.

NAGRODY za zaangażowanie w życie szkoły oraz działalność artystyczno-kulturalną, godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych  w ciągu 3 lub 4 lat otrzymali:

z klasy III a
Anna Zbroja

Aleksandra Staśkowska

 Z klasy III b

Lalek Nikola
Beśka Joanna
Ostojska Amanda
Gałczyński Mateusz
Miara Błażej
Niedbała Patryk
Wawrzyniak Krzysztof
Maciej Uryszek

Z klasy III c

Widera Oliwia
Grzesiak Magdalena
Freus Roksana
Drećko Magda
Tokarski Filip
Kin Anna
Jagusiak Barbara
Rosak Emilia
Podsiadły Miłosz
Aleksandra Kowalska
Ochocka Wiktoria
Woch Natalia

Z klasy IV t

Dudziński Jakub
Kobiera Mateusz
Rogalski Oskar
Piątek Adrian
Kowalczyk Hubert
Rogowski Michał
Brymora Aleksander
Wolnowski Aleksander
Kępa Jakub
Zatorski Kamil
Sołtys Mateusz
Pietrzyk Adrian

Najlepszym czytelnikiem wśród maturzystów Została Nikola Lalek. Fundatorem wszystkich nagród książkowych była Rada Rodziców naszej szkoły. Następnie przedstawiciele HDK PCK nagrodzili najbardziej zaangażowanych w krwiodawstwo w naszej szkole. Dyplomy wyróżnienia otrzymali: Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, pani Beata Wysmułek i uczniowie:
Błaszczyk Bartłomiej
Brymora Aleksander
Dudziński Jakub
Mostowski Piotr
Przerywacz Wojciech
Sołtys Mateusz
Szczęsny Artur
Wlazłowski Bartłomiej
Zatorski Kamil
Zbroja Anna
Chlebowski Filip
Kociniak Krzysztof
Kin Anna
Kołodziejczyk Patryk
Koper Szymon
Miara Błażej
Mizera Wiktoria
Niedbała Patryk
Ochocka Wiktoria
Olczyk Olaf
Staśkowska Anna
Uryszek Maciej
Zych Aleksandra
Tokarski Filip
Wysocka Magdalena
Wawrzyniak Krzysztof
Jagusiak Barbara
Rosak Emilia
Woch Natalia.

Na zakończenie części oficjalnej pani dyrektor podziękowała nauczycielom za pracę z maturzystami, pogratulowała uczniom ukończenia nauki w naszym Liceum lub technikum, życząc Maturzystom udanego startu w dorosłe życie, dalszej edukacji na uczelniach wyższych lub podjęcia pracy zawodowej, uśmiechu i radości w codziennym życiu. Na zakończenie  wystąpienia, Pani dyrektor, dla zadumy każdego przytoczyła słowa piosenki, którą usłyszeliśmy w pieknym wykonaniu Patrycji Krawczykowskiej i Sylwii Ornatowskiej :

Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali, dziś dorosły świat
Czasem słońce
Czasem chwile złe
Nigdy tego nie zapomnę

Następnie odbyła się Gala rozdania nagród Kleszcze 2018. Dziękujemy uczniom klas młodszych wraz z wychowawcami za wspaniałe przygotowanie uroczystości.

GALERIA