Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Awans drużyny chłopców do finału ogólnopolskiego „Sprawni Jak Żołnierze”
W XLI wojewódzkich zawodach "Sprawni jak żołnierze" zwyciężyła drużyna chłopców natomiast dziewczęta uplasowały się doskonałym 2 miejscu w Województwie. Zawody rozegrano w piątek 24 maja w Wieluniu. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach: test sprawnościowy, rzut granatem, strzelanie, bieg na orientację, pierwsza pomoc. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze" organizuje Łódzki Kurator Oświaty przy wsparciu Starostwa Powiatu Wieluńskiego, Burmistrza Wielunia . Nasze drużyny w składzie: Nikola Lalek, Oliwia Widera ,Natalia Cichowlas – 2 miejsce oraz Bartłomiej Dąbrowski, Bartosz Pieniążek, Mateusz Gałczyński – 1 miejsce. Drużyna zwycięska weźmie udział w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Bornym Sulinowo w dniach 05-08.06.2018. – trzymamy kciuki  i gratulujemy!