Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WARSZTATY JĘZYKOWE AIESEC
W dniach 28 maja - 1 czerwca naszą szkołę odwiedziły dwie studentki z międzynarodowej organizacji AIESEC – Lareeb z Kanady i Hatun z Turcji. Ich celem jest podróżowanie, poznawanie świata i szerzenie wiedzy na temat krajów, z których pochodzą. Uczestniczki projektu przygotowały dla nas ciekawe warsztaty językowe, które obfitowały w ciekawostki z rozmaitych dziedzin, np. geografii, historii, języka danego kraju, regionalych potraw i wiele, wiele innych informacji. Dzięki tym spotkaniom uczniowie naszej szkoły nie tylko poszerzyli swoją wiedzę na temat nowych kultur, ale przede wszystkim szlifowali swoje umiejętności językowe, gdyż komunikacja z wolontariuszkami była możliwa tylko w języku angielskim. Duże podziękowania kierujemy szczególnie do Bartłomieja Nowaka z klasy II b, który ugościł wolontariuszki w swoim rodzinnym domu. GALERIA