Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wilno miasto nisko fruwających aniołów
(Vilnius žemai skraidančių angelų miestas)
Kolejny niezwykle udany wyjazd młodzieży z naszej szkoły odbył sie w dniach: 04 - 06.06.2018r. Na trasie wycieczki znalazła sie Twierdza Osowiec w Goniądzu, Studzieniczna - miejscowość , którą w 1999 roku odwiedził nasz patron Jan Paweł II oraz urokliwy Augustów ze swymi kanałami i cudownym zachodem słońca. Uczniowie odwiedzili też Wilno i Troki, gdzie mieli możliwość zwiedzenia miejsc związanych z naszą narodową historią i kulturą. Były to między innymi: Zamek Wielkich Książąt Litewskich w Trokach, Cmentarz na Rossie, gdzie zapalili znicz na grobie , w którym pochowano matkę Józefa Piłsudskiego i serce syna, dom Adama Mickiewicza, Ostra Brama z Kaplicą Matki Boskiej Ostrobramskiej oraz Rynek Starowileński. Prawdziwą przyjemność sprawił młodzieży również rejs statkiem Jaćwież Doliną Rospudy, można było podziwiać przyrodę i delektować się spokojem Puszczy Augustowskiej. GALERIA.