Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs z zasad zdrowego odżywiania w ramach programu "Szkoła promująca zdrowie"
W dniu 15 czerwca 2018r. odbył się konkurs dotyczący składników pokarmowych i zasad zdrowego odżywiania. Konkurs przeprowadzono w nowoczesnej formie- quizu opracowanego do rozwiązania na urządzeniach multimedialnych (telefonach, tabletach). Uczniowie wcześniej zdobywali wiedzę dotyczącą tej tematyki na zajęciach biologii, godzinach wychowawczych, lekcjach wychowania fizycznego oraz na spotkaniu z dietetykiem. Wyniki konkursu:
I miejsce – Oliwia Kobędza, Julia Pabich i Natalia Frach – uczennice klasy I b – 93%
II miejsce – Klaudia Marszał – uczennica klasy I b- 90%
III miejsce – Weronika Banaszczyk – uczennica klasy II c -87%
Cieszymy się, że tematyka cieszyła się dużym zainteresowaniem klas pierwszych i zdobyli oni dużą wiedzę. Mamy nadzieję, że w przyszłości staną się liderami promocji zdrowego stylu życia w naszej szkole. Gratulujemy!